Książka nie gryzie, czyli wielkie czytanie ZS2

Akcja Książka nie gryzie, czyli wielkie czytanie ZS2 nadal trwa.

Podczas ostatnich 2 miesięcy  młodzież naszej szkoły umilała czas spędzany na świetlicy dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Stargardzie. Utwory jakie zostały tam zaprezentowane to „Pamiętnik grzecznego psa”, „Przygody Misia Paddingtona”, „Karolcia”, „Nasza mama czarodziejka” oraz „Król Artur i rycerze okrągłego stołu”. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez naszych uczniów. Z zapałem rozwiązywały krzyżówki, kolorowały obrazki, odpowiadały na pytania, ale przede wszystkim uważnie słuchały czytanych utworów. Młodzieży naszej dziękujemy za zaangażowanie a pozostałych zapraszamy do współpracy. Opiekunem grupy była p. Alicja Grydziuszko.