Zaczytane ferie w bibliotece szkolnej ZS 2.

Tegoroczne ferie zimowe należały do wyjątkowych. Młodzież Zespołu Szkół nr 2 zaprosiła stargardzkie dzieci do wspólnej zabawy. Razem odwiedzili uroczą miejscowość Bullerbyn oraz poznali Annę, Brittę, Ollego, Bossego . Po wysłuchaniu trzech opowiadań z książki Astrid Lindgren „Dzieci z Bullerbyn” i wykonaniu zadań do tekstu dzieci wykonały swoje pudełeczko  i przesyłały sobie zaszyfrowane wiadomości.

Po wspólnej lekturze w bibliotece szkolnej odbył się seans filmu „Ronja, córka zbójnika”, ekranizacji kolejnej książki A. Lindgren. Śmiechu było co niemiara. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym. Za rok powtórka! Dziękujmy Oli Klimeckiej, Karolinie Banasiak, Oli Kalińskiej, Magdzie Kierczyńskiej, Marice Fidelus, Hubertowi Kaczmarskiemu, Emilii Jaros i Julii Rast.